Jednoznačné ÁNO pre Mediahost
Web stránka je Vaša reklama, ktorá musí plniť svoj účel. Ak ide o zisk, musí vynášať, ak ide o zábavu musí zabávať! Jej hlavnou úlohou je však nájsť ľudí, pre ktorých bude túto činnosť vykonávať .

Registrácia domén

Doména je identifikácia subjektu v celosvetovej sieti Internet a je základom aj pre určenie e-mailovej pošty. Počet domén registrovaných pre jeden subjekt je neobmedzený. Doménu registruje registrátor. Registrovať ju môžeme pre Vás aj my!

Ako postupovať v registrácii?

Ak ešte nemáte Vašu doménu registrovanú, môžete si overiť či je ešte voľná prostredníctvom nášho overovacieho systému doménových názvov, ktorý je v hornej časti stránky. Ak je doména voľná, môžete pokračovať v jej registrácii - vyberiete si, či chcete doménu len zaregistrovať (DNS parking - bez hostingu) alebo objednať aj webhosting na našich serveroch.

Ak máte doménu už registrovanú u inej spoločnosti a chcete prevádzkovať webhosting na našich serveroch, stačí si objednať iba webhosting. O Vašu doménu sa môže aj naďalej starať iná spoločnosť. Registrácia domény a webhosting sú dve rôzne služby, preto nie je nutnosť obe spravovať jednou spoločnosťou.

Počet domén, ktoré môžu byť registrované na jeden subjekt, resp. na jednu osobu, nie je obmedzený.

Ak si objednáte registráciu domény, uhradíte zálohovú faktúru za doménu a túto doménu si počas bankového prevodu peňazí zaregistruje iný subjekt, garantujeme Vám vrátenie platby v plnej výške.

Pred skončením obdobia, na ktoré je doména zaregistrovaná, má jej vlastník prednostné právo predĺžiť registráciu o ďalšie obdobie. Ak tak neurobí, doména bude uvoľnená a môže byť registrovaná iným subjektom. Približne 1 mesiac pred ukončením registračného obdobia domény bude vlastník domény na túto skutočnosť upozornený.

Viac informácií o pravidlách nájdete na www.sk-nic.sk

Ako bude prebiehať registračný proces?

Po obdržaní vašej žiadosti (vyplená online objednávka) Vám zašleme platobné údaje, pomocou ktorých môžete realizovať platbu. Po uhradení poplatku v prospech nášho účtu začne prebiehať registrácia domény.

V prípade, že Vaša doména v čase zaplatenia faktúry už nebude voľná, budú Vám samozrejme peniaze vrátené, respektíve si môžete zvoliť ďalšiu doménu.

Pri vyplňovaní rámcovej zmluvy zadajte ako oprávnených registrátorov TOMK-0052 a ISKI-0001. Obaja musia byť delegovaný. Registrácie .eu domén sa budú prevádzať prostredníctvom akreditovaného registrátora INTERNET CZ, a.s.

Upozornenie

Naša firma neregistruje ani neprevádzkuje domény a doménové názvy, ktoré sú v rozpore so zákonmi alebo dobrými mravmi, erotické a warez domény.

Klientská sekcia

NovinkyMeníme právnu formu na s.r.o

Vďaka vysokému záujmu o naše služby a rozširovaniu nášho tímu sme sa rozhodli zmeniť právnu formu zo živnosti na SRO. Všetky záväzky a pohľadávky zo živnosti Tomáš Kapičák, Mediahost (ICO: 41963555) prechádzajú na Mediahost s.r.o. (ICO: 50 707 221) od dňa 15.2.2017. Prosím uhradzajte platby na nové číslo účtu (Fio banka).

Zviditeľnite sa SSL certifikátom!

Google pritvrdzuje. Uprednostňuje weby s SSL certifikátom. Objednajte si ho skôr ako Vaša konkurencia.

Konzultácie ZDARMA na 0917 747 222 alebo info@mediahost.sk


Potrebujete poradiť s online podnikaním? Vylepšiť webovú stránku, zmeniť poskytovateľa IT služieb, nájsť kvalitnejšie riešenie? Poskytujeme kompletné služby pre web a konzultácie boli sú a vždy budú zdarma.

553 sorry, that domain isn't in my list of allowed rcpthosts (#5.7.1)

Pokiaľ Vám Outlook hlási túto chybu, tak si aktivujte SMTP autorizáciu

Presun na SSD disky

Meníme disky na rýchlejšie SSD disky, aby weby bežali ako blesk. Z toho dôvodu sa menia URL adresy mailových služieb, čo vyžaduje potvrdenie SSL certifikátu. URL adresa jupiter.mediahost.sk je bezpečná a možete ju potvrdiť.

10x viac priestoru

Pozitívna zmena!
10-násobne sme navýšili priestor webhostingu typu C, z 3GB na 30GB!

Nové čísla k nám

Internetové otázky riešime
na nových centrálnych číslach našej podpory:
Zapíšte si!
0917 747 222 územie SR
777 297 092 územie ČR

200 000 domén .sk

Počet zaregistrovaných domén s koncovkou .sk prekročil hranicu 200 tisíc. Domén s koncovkou .cz je viac ako 600 000.

Individuálny hosting

Napište nám aký hosting potrebujete. Obratom Vám zdarma zašleme cenovú ponuku!

Problém: Nahlásená škodlivá stránka!

Ako postupovať, ak je stránka na zozname podozrivých stránok

ZDARMA!

Neviete koľko by stála tvorba webstránky, eshopu?
Cenová kalkulácia zdarma!

Pošlite nám sms zdarma!

Od:
Text:

Rozhovor pre TA3

TA3 TA3 oslovila našu spoločnosť, aby prezradila svojim divákom viac o tvorbe a využívaní internetových obchodov

SMS systémy

SMS Potrebujete byť promptne informovaný o zmenách na webe? SMS systém od Mediahost-u môže byť riešením. Kontaktujte nás