Jednoznačné ÁNO pre Mediahost
Kontaktujte nás!
Ak máte akékoľvek otázky, dajte nám vedieť, radi nájdeme riešenie pre Vašu individuálnu požiadavku alebo problém.
Svojich zákazníkov si vysoko vážime a robíme všetko pre to, aby o kvalite našich služieb hovorili iní. Presvedčte sa aj Vy!

História Mediahost.sk

História nášho pôsobenia siaha do obdobia z pred roku 2003, kedy sa majiteľ spoločnosti Tomáš Kapičák ako nadšenec internetových technológií venoval vývoju webových stránok pod súkromnou značkou Kapicak.com. Po viacročnej spolupráci s grafikom a webdesignermi sme sa rozhodli poskytovať našim klientom nielen tvorbu webu ale aj služby webhostingu a registrácie medzinárodných domén. V polovici roka 2005 prebiehali práce na technickom zabezpečovaní nových služieb v modernom pražskom datacentre a ich testovaní. Tieto kompletné služby sme začali oficiálne poskytovať od októbra 2005 pod značkou Mediahost.sk

Poskytovaním nových služieb sa zvýšil počet nových klientov. Naša stratégia bola a vždy bude poskytovať individuálny priateľský prístup ku klientom. Vždy sa snažíme porozumieť podnikaniu našich zákazníkov. Ujasňujeme pojmy z oblastí informačných technológií a hlavne s klientmi konzultujeme nové možnosti ich podnikania. Myslime si, že práve táto vlastnosť nás líši od konkurencie.

V roku 2005 sme dokončili práce na 1. slovenskom hypermarkete na Internete. Tieto i ďalšie skúsenosti z množstva vytvorených internetových obchodov prispeli k väčšiemu dopytu po našej tvorbe on-line predajní. Každým rokom vylepšujeme náš systém e-shopu, ktorý upravujeme presne podľa požiadaviek klienta. Bolo potešujúce, keď nás už v začiatku roka 2007 oslovila televízia TA3 ako odborníka na internetové obchody, aby sme divákom prezradili viac o našich skúsenostiach z tvorby e-shopov.

Okrem skúseností z tvorby internetových obchodov sme nazbierali množstvo skúsenosti s využívaním služieb spoločnosti Google. Viac ako 5-ročné skúsenosti so SEO technológiou nám poskytujú výhodu k tomu, aby sme naším klientom vytvorili stránku, ktorá je zobrazovaná v popredných pozíciách internetového vyhľadávania. Naši klienti sú potešení z toho, že získali okrem profesionálneho webu aj viac nových návštevníkov z ich cieľovej skupiny.

Pod značkou Mediahost.sk sme za 5 rokov vytvorili mnoho firemných prezentácií, katalógov, e-shopov, rezervačných systémov, SMS systémov. Registrujeme viac ako 500 domén a hostujeme viac než 500 stránok. Neustále sa snažíme naše služby i ponuku inovovať a rozširovať podľa požiadaviek klienta. Veľmi nás teší, že aj po piatich rokoch fungovania môžeme prehlásiť, že nás teší, že pracujeme na tom, čo nás baví.

Klientská sekcia

NovinkyMeníme právnu formu na s.r.o

Vďaka vysokému záujmu o naše služby a rozširovaniu nášho tímu sme sa rozhodli zmeniť právnu formu zo živnosti na SRO. Všetky záväzky a pohľadávky zo živnosti Tomáš Kapičák, Mediahost (ICO: 41963555) prechádzajú na Mediahost s.r.o. (ICO: 50 707 221) od dňa 15.2.2017. Prosím uhradzajte platby na nové číslo účtu (Fio banka).

Zviditeľnite sa SSL certifikátom!

Google pritvrdzuje. Uprednostňuje weby s SSL certifikátom. Objednajte si ho skôr ako Vaša konkurencia.

Konzultácie ZDARMA na 0917 747 222 alebo info@mediahost.sk


Potrebujete poradiť s online podnikaním? Vylepšiť webovú stránku, zmeniť poskytovateľa IT služieb, nájsť kvalitnejšie riešenie? Poskytujeme kompletné služby pre web a konzultácie boli sú a vždy budú zdarma.

553 sorry, that domain isn't in my list of allowed rcpthosts (#5.7.1)

Pokiaľ Vám Outlook hlási túto chybu, tak si aktivujte SMTP autorizáciu

Presun na SSD disky

Meníme disky na rýchlejšie SSD disky, aby weby bežali ako blesk. Z toho dôvodu sa menia URL adresy mailových služieb, čo vyžaduje potvrdenie SSL certifikátu. URL adresa jupiter.mediahost.sk je bezpečná a možete ju potvrdiť.

10x viac priestoru

Pozitívna zmena!
10-násobne sme navýšili priestor webhostingu typu C, z 3GB na 30GB!

Nové čísla k nám

Internetové otázky riešime
na nových centrálnych číslach našej podpory:
Zapíšte si!
0917 747 222 územie SR
777 297 092 územie ČR

200 000 domén .sk

Počet zaregistrovaných domén s koncovkou .sk prekročil hranicu 200 tisíc. Domén s koncovkou .cz je viac ako 600 000.

Individuálny hosting

Napište nám aký hosting potrebujete. Obratom Vám zdarma zašleme cenovú ponuku!

Problém: Nahlásená škodlivá stránka!

Ako postupovať, ak je stránka na zozname podozrivých stránok

ZDARMA!

Neviete koľko by stála tvorba webstránky, eshopu?
Cenová kalkulácia zdarma!

Pošlite nám sms zdarma!

Od:
Text:

Rozhovor pre TA3

TA3 TA3 oslovila našu spoločnosť, aby prezradila svojim divákom viac o tvorbe a využívaní internetových obchodov

SMS systémy

SMS Potrebujete byť promptne informovaný o zmenách na webe? SMS systém od Mediahost-u môže byť riešením. Kontaktujte nás